MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Länstol 7908311
nr 790 8311
Länstol
Skinn, Engelsk modell
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 november 2012
kl 18:59:33
1.400 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr